top of page

O nás

Myšlenkový lídr společnosti KAREL JANÁK, jako režisér a scénárista připravuje celou řadu filmových a televizních projektů a velice často se věnuje natáčení reklam pro přední české společnosti.Karel natočil filmy a pohádky:

Rafťáci, Snowboarďáci, Rock podvraťáků, 12 měsíčků, Škola ve mlejně, Větřelci v Coloradu, Důvěrný nepřítel a nepočítaně Vánočních pohádek pro ČT.

Karel patří mezi nejlepší české reklamní režiséry což dokazují jeho spoty pro Kofolu, Sazku, T-Mobile, O2, Albert a další.Producentem společnosti je MARTIN KOŘÍNEK, který cinemania s.r.o. zakládal. Jako ostřílený profesionál pracoval na desítce celovečerních filmů v roli výkonného producenta nebo producenta. Ve stejné funkci natočil více než sto televizních spotů, hlavním pilířem jeho činnosti pak byla práce na spotech společnosti SAZKA, které získaly řadu ocenění doma i v zahraničí.Martin natočil filmy:

Tmavomodrý svět, Děvčátko, Milenci a vrazi, Westernstory, Rafťáci, Romeo a Julie, Cyril a Metoděj, Ostrov Svaté Heleny, Bohemians, Sarajevo, Princezna a písař, Hastrman, Absence, Společníkem společnosti je dále ROMAN ČAPEK, zkušený mistr zvuku, profesionál podepsaný pod filmy Snowboarďáci, Rafťáci, Rock Podvraťáků, Sanitka, Westernstory. Mimo filmy a seriály natáčí dabing a televizní reklamy, které dokončuje v domovském studiu PragueSoundRental.

Čtvrtým společníkem a hlavním kameramanem režisérů Hřebejka, Janáka, Vejdělka je MARTIN ŠÁCHA, který s nimi natočil filmy: Svatá čtveřice, Muži v naději, Nevinnost, Ženy v pokušení, Kawasakiho růže, Rafťáci, Ro(c)k podvraťáků, Sametoví vrazi, Snowboarďáci, Vetřelci v Coloradu, Důvěrný nepřítel

pracuje na vizuálních reklamách a specializuje se na letecké záběry ve společnosti FLIGHTCAM

 

“máme rádi barevné filmy, v délce od 10sec do 120min”

cinemania s.r.o. je filmová a televizní produkční společnost založená a vlastněná skupinou filmových profesionálů.

 

 

Spolupracujeme s širokou sítí externích partnerů, lidí s obrovským kreativním potenciálem, režiséry, scénáristy, copywritery i malými kreativními shopy. Pečlivě vybraný kreativní tým a profesionální produkce, která má za sebou desetiletou práci na přípravě reklamních kampaní akciové společnosti SAZKA a zajišťovala výrobu veškerých audiovizuálních děl prezentujících její pestré portfolio produktů a služeb.

Stáli jsme u zrodu produktových i imageových reklamních kampaní, které získaly celou řadu prestižních ocenění na reklamních festivalech u nás i v zahraničí. cinemania příjmá pod svá křídla nadějné talentované tvůrce a projekty, počínaje krátkými filmy, přes zábavné dokumenty až po celovečerní projekty.hlavním kritériem výběru látek ke zpracování je primární souznění s tématem a autorem projektu. Preference žánru je patrná z portfolia jednotlivých společníků. MÁME RÁDI BAREVNÉ FILMY. a tedy filmy i spoty veselé a chytré.bottom of page