top of page

Novinky

LIVESPORTMEDIA - IMAGE SPOT

This year CINEMANIA produced another set of TVC for our client LIVESPORT Media. This time the task was very difficult to shoot a 3piece commercial in busy streets of world biggest city. Producer Martin Kořínek selected South African CAPE TOWN with its busy streets. The spot was shot during three nights in night club district.  Local production services were provides by StillKing and our friend Rudi.  WATCH THE SPOT IN OUR SHOWREEL

(check the storyboard bellow if we did a good job)

Daniel Yates Booroff as Hooligan

LIVESPORTMEDIA reklamní spot

nová televizní reklama určená pro ČR a Eurosport v EU vznikala v lednu 2015 během 2natáčecích dní podle scénáře agentury BeefBrothers v režii Filipa Racka. Kameramanem byl Martin Matiášek.

 

Spot ukazuje skalního fotbalového fanouška, který poprvé za čtyři roky oslaví narozeniny své přítelkyně doma místo fandění na zápase s kamarády. Díky aplikace Livesport.cz totiž dokáže sledovat vývoj zápasu v každé vteřině. A proto je jeho oslava vstřeleného gólu patřičně emotivní. Do narozeninového dortu zabodne hořící světlici...

 

Hlavního hrdinu jsme obsadili z Londýnské castingové agnetury Ordinary People.

 

PODÍVEJTE SE NA SPOT ZDE

PRINCEZNA A PÍSAŘ vánoční televizní pohádka

Ona má svou hlavu a on má svůj plán, jenže teď musí spoléhat jeden na druhého! Dobrodružná romantická pohádka vyprávěná s humorem a s hrdiny, kteří vám budou blízcí. Hrají: M. Ruml, M. Timková, J. Bartoška, M. Kramár, P. Nárožný, N. Lichý, J. Hána, R. Kalvoda, B. Srncová, Š. Benoni, J. Dvořák, M. Doležalová a další. Scénář R. Merkner. Kamera M. Šácha. Režie K. Janák

 

TRAILER ZDE

více info na webu ČT

THE GENTLEMAN - dotočeno, v posptrodukci

 

režisér Ivan Svedoff

 

“A gentleman is someone who can play the accordion, but doesn't” ― Tom WaitsExistencialistická komedie. 13 min. Hrají: Pepa - Václav Postránecký, Vitalij – Ivan Shvedoff

Český občan ruského původu VITALIJ (41, vypadá jako byznysmen) vychází ze dvěří nádraží. V jedné ruce má velkou klec na papouška a odlomené držadlo od kufru, druhou táhne za sebou kufr na kolečkách.
Na stanovišti taxi stojí několik aut firmy „JAKSI TAXI“. Jeden z řidičů hned nabídne Vitalijovi své služby. Vitalij ale říká, že taxík by potřeboval, ale nemá dost peněz. Taxikař odejde.
Chvíli Vitalij stojí v rozpacích: co dělat dál. S druhé strany se k němu přiblíží taxikář-samotář (konkurující s „Jaksi Taxi“) - PEPA (62), také nabídne své služby. Nestihne ale ani domluvit, protože jeden z taxikářů JAKSI TAKSI dost hrubě na něj zdálky zakřičí, aby mazal pryč. Pepa odpoví, že přijel vyzvednout souseda. Kvapně usadí nic nechápajícího Vitalije do svého taxíku, zastrčí kufr a klec do zavazadlového prostoru, potajmu probodne zadní kolo před ním zaparkovaného auta JAKSI TAXI a odjede s Vitalijem.
V autě Pepy. Vitalij se Pepovi přizná, že má málo peněz. Pepa chce ho vysadit z auta, ale spatří, že je pronásleduje auto Jaksi Taxi. Má strach z odplaty, a proto Vitalia nechá. Pepovi se podaří odtrhnout se od pronásledovatelů a začne s Vitalijem bavit. Zajímá ho, mimo jiného, proč Vitalij cestuje bez peněz. Vitalij odpoví, že práce, kvůli které letěl do Lisabonu, nevyšla, pak přišla ještě sopka, a všichni léty do Europy se zastavili na dva týdně. Všechny peníze Vitalij utratil za hotel, za jídlo a za novou jízdenku. A navíc ta klec pro papouška – dárek pro dceru. Ale – ujišťuje Pepu – doma peníze jsou. Pepovi se nechce riskovat.  „Uděláme takhle. – povídá. -  Kolik chechtáků  máš teď u sebe?“ „No asi 460 korun,“ – odpoví Vitalij. „Do tvých Černošic jistě to nebude stačit, ale jedeme, až peníze neskončí. Pak ale vylezeš“.

Slyší, že Pepa mluví s přízvukem, a ptá se, co tady Vitalij dělá, kym pracuje, a to všechno docela urážlivě. Na otázku o výdělkách Vitalij odpoví, že vraždí za peníze. Když uvidí, že Pepa to bere vážně, Vitalij se rozchechtá a řekne, že je to žert. „Už jste si asi myslel – ty vole, ruská mafia, je se mnou amen“
Rozhovor se vrací do normálních kolejí, auto vyjíždí za město, když najednou je předjede a před nimi zabrzdí auto Jaksi Taxi.
Druhé auto překryje cestu úniku zezadu. Z prvního auta vyjdou tři rozzlobených taxikaře z Jaksi Taxi. Pepa zpanikaří. Vitalij nabídne, že s nimi promluví. „Sed´ a mlč!“- sykne na něj Pepa. Ale Vitalij už vychází z auta, jde naproti taxikařím a gestem je zastaví.    

Pepa s napětím je pozoruje ze svého auta. Neslyší, o čem mluví, ale vidí, že obličeji agresoři se vytahují, nejistě přešlapují na místě, otáčejí se, sednou si do svých aut a odjedou. Vitalij nastoupí do auta Pepy. „Co jsi jim rek?” – “Jen jsem je poprosil, aby jeli pryč. Ale musel jsem jim slíbit, že Vám vyřídím, abyste nelez jim do zelí A že jim dlužíte kolo“.

Pepa chvílí zkoumavě zírá na Vitalije. Slova Vitalije vyděsí ho víc než taxikaří z Jaksi Taxi. Konečně promluví: „To je ale užasně, že jste zahrál takového borce, ale co dyby to nesežrali? A šlo by do tuhýho“
“Ale nešlo by”, - odpoví Vitalij a vytáhne z kapsy pistoli. Za chvíli se dá do smíchu: „Nebojte, je to jen atrapa. Je to hračka“.
Načež zakloní se dozadu a zavře oči.

Pepa je stále ve velkém napětí. Občas pokradmu pokukuje na Vitalije.
Najednou Pepa koukne na taxametr a prudce zabrzdí. Vitalij otevře očí, rozhlíží se a tázavě se dívá na Pepu. Pepa si odkašle: „Konec, došli penízky. Vystupte si. Prosím.“ Překonávajíc vlastní strach Pepa naléhá, aby Vitalij vystoupil. Vitalij šahá do náprsní kapsy od kabátu a... vyndá peníze.Pepa zamítavě zavrtí hlavou: „Vaše peníze nechci. Vystupte si.“

Vitalij vyjde z auta, vytáhne svůj kufr a klec. Auto odjíždí rychle jako raketa.

Chvíli se Vitalij dívá stejným směrem, rozmrzele se otáčí po stranách. Kolem něho je jen holé pole, na silnici nejede jedno-jediné auto.
Vitalij spatří prázdnou pivní láhev, stojící na krajnicí asi ve 20 m dalce.
Chvílí na ní kouká, pak chňapne zpod kabátu pistole a třikrát střílí. Počtvrté – trefně.

krátké zprávy

PRINCEZNA A PÍSAŘ

novou štědrovečerní pohádku ČT si dne 24.12.2014 pustil rekordní počet diváků ČT. Pohádka Karla Janáka tak dosáhla nejvyšší roční sledovanosti v rámci skupiny ČT a to přes 2.000.000 diváků.

U CAN

Režisér Tomáš Medek stále hledá telenty a tanečníky do filmu       U CAN. registrace tady: www.zahrajsivefilmu.cz

Na realizaci filmu nově spolupracujeme se společností BioIllusion

WESTERNSTORY

navštivtě místo vzniku této komedie

Western park Boskovice

RAFŤÁCI

stále v prodeji na DVD

bottom of page